Matematická olympiáda

Jakub Esselbach (5. B) – 1. místo v okresním kole
Matyáš Makula (5. B) – 3. místo v okresním kole
Adéla Malinová (5. A) – účast v okresním kole
Filip Drda (5. A) – účast v okresním kole
Tereza Ouhrabková (5. B) – účast v okresním kole

Jakub Reif (6. B) – 1. místo v okresním kole
Eliška Hnátayová (6. B) – 5. místo v okresním kole

Jakub Fabián (7. A) – 5. místo v okresním kole
Jana Roštejnská (7. B) – 9. místo v okresním kole
Hynek Krouza (7. A) – 10. místo v okresním kole

Tereza Malinová (8. A) – účast v okresním kole
Tereza Valentová (8. B) – účast v okresním kole

 

Matematická soutěž

Martin Burkoň (9. B), Lukáš Zikmund (9. B), Tomáš Zikmund (9. B) – 3. místo
Elen Hrušovská (9. B), Anna Nguyen (9. B), Vasyl Ursta (9. B) – 5.- 6. místo
Pavlo Chernychko (9. A), Ondřej Hušek (9. A), Ondřej Petrák (9. A) – 7. místo

 

Projekt časopisu Moje země

Tereza Polmová (8. B) – nejvíce zveřejněných prací
Tereza Malinová (8. A) – nejaktivnější přispěvatelka

 

Básnická soutěž Máj

Tomáš Jegr (8. A) – 1. místo
Agáta Rutkovská (8. A) – 3. místo

 

Olympiáda z českého jazyka

Tereza Malinová (8. A) – účast v okresním kole
Michaela Kopalová (8. B) – účast v okresním kole

 

Archimediáda – oblastní kolo fyzikální soutěže družstev žáků 7. ročníku (pořádá naše škola)

Kristýna Halamová (7. B), Jana Roštejnská (7. B) a Anežka Semencová (7. B) – 2. místo
Jakub Fabián (7. A), Hynek Krouza (7. A) a Matěj Vajdák (7. A) – 4. místo
Ema Fidlerová (7. A), Artemij Cilo (7. A) a Vojtěch Šimůnek (7. A) – 5. místo
Miroslav Ducháček (7. B), Matěj Šefr (7. B) a Jan Truhlář (7. B) – 9. místo

 

Chemická olympiáda

Anna Giang Nguyenová (9. B) – 7. místo v okresním kole

 

Dějepisná olympiáda

Veronika Daníčková (8. B) – 1. místo v okresním kole, 15. místo v krajském kole
Tereza Valentová (8. B) – 2. místo v okresním kole, 16. místo v krajském kole
Veronika Valentová (9. A) – 9. místo v okresním kole, 20. místo v krajském kole

 

Recitace

Mabel Makulová (1. A) – ocenění poroty
Jáchym Šikola (1. B) – ocenění poroty
Markéta Lubasová (3. A) – 1. místo v okresním kole, účast v krajském kole
Ema Šilhánová (5. B) – 2. místo v okresním kole, účast v krajském kole
Jakub Esselbach (5. B) – 3. místo v okresním kole

 

Sport

Florbal

1. stupeň – 1. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole

Reprezentovali: Robin Soukup, Jakub Ducháček, Štěpán Petrák, Fedir Mytrovcij, Samuel Rejmont, Adam Doubek, Filip Drda, Štěpán Brožek, Matouš Skrbek

 

Štafetový pohár 

4. a 5. třída – 3. místo (štafeta na 8 x 100 m – 1. místo)

Reprezentovali: Abrahamová Anna, Berntová Ela, Chmelíková Anežka, Šilhánová Ema, Janusová Bára, Řezáčová Antonie, Brůnová Marie, Malinová Adéla, Šilhán Daniel, Doubek Adam, Kroutil Michal, Brožek Štěpán, Musil Šimon, Skrbek Matouš, Pelikán Ryan, Drda Filip

 

Atletický trojboj jednotlivců pro 1. stupeň   

Mabel Makulová (1. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole
Astrid Berntová (1. třída) – 2. místo v okrskovém kole
Rudolf Časár (1. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 4. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
 
Bára Janusová (2. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 2. místo v okresním kole
Karolína Vávrová (2. třída) – 2. místo v okrskovém kole
Zlata Ursta (2. třída) – 3. místo v okrskovém kole
Michal Kroutil (2. třída) – 1. místo v okrskovém kole
Josef Vrbata (2. třída) – 2. místo v okrskovém kole
Daniel Šilhán (2. třída) – 3. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole
 
Anna Abrahamová (3. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole
Anežka Chmelíková (3. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 2. místo v okresním kole, 10. místo v krajském kole
Ryan Pelikán (3. třída) – 2. místo v okrskovém kole
Šimon Musil (3. třída) – 4. místo v okresním kole
 
Aneta Voláková (4. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 1. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole
Štěpán Petrák (4. třída) – 4. místo v okresním kole
 
Adéla Malinová (5. třída) – 1. místo v okrskovém kole
Dominika Studničková (5. třída) – 2. místo v okrskovém kole
Filip Drda (5. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole
Štepán Brožek (5. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole

Štafeta 3. a 4. třída – Anna Abrahamová, Anežka Chmelíková, Štěpán Petrák a Dmytro Ursta – 1. místo v okresním kole

prohlášení o cookies, prohlášení o přístupnosti, mapa webu
Copyright © 2021 ZŠ Školní Železný Brod