Úspěchy žáků 2011/12

Kinderiáda 2011 Jablonec nad Nisou

běh na 60m:

  • Radim Daníček (5. třída) - 3. místo
  • Michal Jirák (3. třída) - 8. místo

skok daleký:

  • Radim Daníček (5. třída) - 4. místo

hod plným míčem:

  • Zdeněk Katěna (3. třída) - 9. místo

Ostatní účastníci:

  • Zdeňka Zikmundová (2. třída)
  • Anna Michalíková (3. třída)
  • Nicol Emily Deehan (3. třída)
  • Matyáš Dohelský (4. třída)
  • Jan Žilík (4. třída)
  • Anna Tvrzníková (4. třída)
  • Adéla Janků (5. třída)

 

Orion florbal Cup Jablonec nad Nisou - okresní kolo

kategorie chlapci 8. – 9. třídy - 2. místo

 

Pohár ministra školství ve florbale - okresní kolo

kategorie chlapci 7. – 9. třídy - 2. místo 

 

Dějepisná olympiáda - okresní kolo

David Štryncl (9.B) - 4. místo

Lukáš Paldus (8.B) - 8. místo

Zbyšek Hošek (9.B) - 9. místo

 

Matematická olympiáda - okresní kolo

Adéla Janků (5.A) - 6. místo

Michal Svárovský (5.A) - 9. místo

Nikola Šilhánová (5.A) - 14. místo

Zbyšek Hošek (9.B) - 10. místo

 

Konverzační soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo

Nikola Křížová (9.B) - 13. místo

 

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

Lukáš Paldus (8.B) - 5. místo

Zbyšek Hošek (9.B) - 8. místo

 

Olympiáda z českého jazyka - okresní kolo

Lucie Bartůňková (9.A) - 7. místo

 

Dětská scéna 2012 - krajské kolo recitační soutěže

Noemi Skrbková (3.A)

Anna Tvrzníková (4.A) - postup do celostátního kola

 

Dětská scéna 2012 - národní kolo

41. celostátní přehlídka a dílna dětských recitátorů

Anna Tvrzníková (4.A) - čestné uznání za velmi pěkný přednes

 

McDonald`s Cup - oblastní kolo

turnaj v kopané chlapců 3. - 5. tříd - 3. místo

 

Coca-Cola školský pohár

celorepublikový turnaj v kopané chlapců, kterého se zúčastnilo přes 900 škol z celé ČR

přes 4 vyřazovací turnaje postup do republikového finále v Praze - 5. místo!

HRÁČI:
Denis Maňkoš, Martin Kotlár, David Kopal, Martin Salaba, Adam Picek, Jan Kostlán, Petr Kučera, Jiří Plachý, Marek Šefr, Adam Aubrecht, Matěj Kostlán, Pavel Horák, Matěj Michalík, Zbyšek Hošek, David Štryncl a Jakub Mádle

 

Archimediáda 2012 - okresní kolo fyzikální soutěže pro žáky 7. tříd

M. Hazdra, D. Horáková a A. Nejedlová (7.B) - 2. místo

 

Atletický trojboj všestrannosti - okrskové kolo

 

1. třída dívky 4. místo Anna Procházková
  chlapci 4. místo Matyáš Podzimek
2. třída dívky 6. místo Jana Čechová
  chlapci 4. místo Matyáš Dohelský
3. třída dívky 2. místo Anna Michalíková
    3. místo Emily Nicola Dehaan
    5. místo Eva Zajícová
    7. místo Anna Sedláková
  chlapci 3. místo Jakub Šilhán
    4. místo Adam Vít
    5. místo Vilém Virag
4. třída dívky 1. místo Anna Tvrzníková
    2. místo Simona Farbárová
    3. místo Michaela Kačmerová
    4. místo Aneta Satoriová
  chlapci 1. místo Jan Žilík
    7. místo Jaromír Kratochvíl
5. třída dívky 1. místo Adéla Janků
    2. místo Veronika Šimůnková
    4. místo Nikola Šilhánová
  chlapci 3. místo Jan Korčičiak

 

Atletický trojboj všestrannosti - okresní kolo

postup do krajského kola:

Ema Dušková (1. třída) - 3. místo

Jakub Šilhán (3. třída) - 3. místo

Jan Žilík (4. třída) - 2. místo

Simona Farbárová (4. třída) - 3. místo

Radim Daníček (5. třída) - 2. místo

Adéla Janků (5. třída) - 3. místo


pěkná, i když bohužel nepostupová místa:
8. místo - Michal Jirák (3. třída)
10. místo - Zdeňka Zikmundová (2. třída), Jaroslav Mužíček (2. třída), Emily Nicola Dehaan (3. třída), Jan Korčičiak (5. třída)


Atletický trojboj všestrannosti - krajské kolo

Anna Tvrzníková (4.A) - 5. místo

Jakub Šilhán (3.A) - 8. místo

Jan Žilík (4.A) - 8. místo

Radim Daníček (5.A) - 9. místo

Ema Dušková (1.A) - 11. místo

Simona Farbárová (4.A) - 12. místo

prohlášení o cookies, prohlášení o přístupnosti, mapa webu
Copyright © 2021 ZŠ Školní Železný Brod