Školní karneval (05. 03. 2014)

V úterý 4.března 2014 proběhl na ZŠ Školní 700 společný karneval dětí z prvních tříd a předškolního oddělení MŠ Slunečná.

Děti nás velmi mile překvalily, protože opravdu všechny přišly v karnevalových kostýmech. V krásně vyzdobených třídách na ně čekaly v převleku i paní učitelky. Celé dopoledne se neslo na vlně karnevalového veselí s příjemným programem. V kmenových třídách děti soutěžily nebo pracovaly ve skupinkách a plnily zajímavé úkoly. Děti z MŠ, pod vedením paní učitelky Zuzany Bakešové, zahrály školákům hudební pohádku O Šípkové Růžence. Na oplátku pak školáci pozvali malé děti na taneční parket do karnevalově vyzdobené školní tělocvičny. Zde byly připraveny hry s hudbou, promenáda masek. Diskžokej Adam Šebesta hrál pro všechny oblíbené dětské písničky.

Přejeme si, aby nám radostné vzpomínky na společně prožité dopoledne dlouho vydržely.

Mgr.Šárka Šírová

třídní učitelka 1.B