Sraz absolventů ZŠ Školní po 50 letech (24. 10. 2019)

Není nad to po čase zavzpomínat na staré dobré časy, školu a její prostředí i dávno navázané přátelské vztahy. Ročník 1960-1969 se sešel po 50 letech přímo na „staré“ Základní škole Školní 700 v Železném Brodě. Uvítání 47 spolužáků včetně tehdejšího pana ředitele Jaroslava Šourka, paní učitelky Jarmily Kolzrtové, paní učitelky Věry Sochové a pana učitele Ladislava Chmelíka proběhlo v hale školy. Jedním z průvodců byla Helena Erbanová, spolužačka a zároveň do minulého školního roku naše kolegyně. Všichni po celou dobu velmi živě debatovali nad různými tématy a prohlíželi si rekonstruovanou a nově vybavenou školní budovu včetně odborných učeben, jakými jsou multimediální či sluchátková (na výuku jazyků).

Bylo nám velkou ctí je zde uvítat a cítíme nemalou zodpovědnost za řádný chod školy a péči o vše uvnitř i vně, aby se sem vraceli absolventi vždy rádi a odcházeli s příjemným pocitem a zážitkem.

Přejeme všem pevné zdraví a na shledanou!

Zdeněk Kučera, Soňa Malinová