Florbalový úspěch (01. 10. 2012)

Ve středu 26. září 2012 se naše škola zúčastnila turnaje základních škol ve florbale. Vše bylo kvalitně připraveno v nádherné hale TJ Turnov. Turnaje, který byl uspořádán TJ Sokolem Alšovice, se účastnily výběry dvou kategorií: elévové (r. n. 2002 - 2003) a mladší žáci (r. n. 2000 - 2001).
Základní škola Železný Brod, Školní 700 obsadila 1. a 2. místo v daných kategoriích. A k tomu ještě Jiří Paldus získal cenu za nejlepšího střelce v kategorii elévů. Žákům ze třetích až šestých tříd patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.
Elévové: Jan Žilík, Tomáš Bahník, Jiří Paldus, Adam Vít, Matěj Kovář, Jakub Šilhán, Matyáš Dohelský, Denis Podobský, Václav Břichňáč, Michal Jirák, Zdeněk Kutěna a Jiří Udatný.
Mladší žáci: Radim Daníček, Filip Kotlár, Josef Horák, Jakub Černý, Jan Korčičiak, František Matoušek, Tomáš Novák, František Tomeš, Patrik Cvrček a Miloslav Kafka.

Jan Lufinka, Milena Hlubučková