Školní výlet 7. A (21. 07. 2017)

Náš školní výlet začal na vlakovém nádraží v Železném Brodě. Naše třída s paní učitelkou Roštejnskou a s paní Vélovou nastoupila do vlaku a jela do Líšného. Odtud jsme šli pěšky na Malou Skálu k Boučkovu statku, kde jsme se nasvačili a čekali na rafty. Po příjezdu raftů jsme se rozdělili na čtyři skupiny a pluli. Cestou jsme se několikrát neplánovaně vykoupali, ale nikomu to nevadilo, protože byl teplý a slunečný den. Asi za dvě a půl hodiny jsme dopluli na Zrcadlovou kozu, kde jsme poobědvali. Po skupinové fotce jsme se od paní učitelky dozvěděli, že jsme vyhráli soutěž Exatherm. Všichni se začali radovat a skákat radostí. Poté jsme se vydali na cestu do Turnova, odkud nás vlak dovezl zpátky do Brodu. Školní výlet dopadl podle našich představ a báječně jsme si to užili.

Eliška Halamová, Jolana Havlová, Nikol Donátová, Beata Baňasová za 7. A ze ZŠ Školní