Sportovní den s Policií ČR (20. 10. 2012)

Ve čtvrtek 4. října 2012 se naše škola zúčastnila Sportovního dne s Policií ČR v Biatlonovém areálu Břízky v Jablonci nad Nisou. Celá akce probíhá pod záštitou Okresního ředitelství Policie ČR. Kromě policejních jednotek se do projektu zapojují další složky (hasiči, záchranná zdravotní služba, armáda, Červený kříž, vězeňská služba, městská policie, biatlonisté).
Žáci sedmých tříd plnili nelehké úkoly na stanovištích, která byla připravena jednotlivými složkami. Důležité byly nasbírané body za splněné úkoly, vědomosti a dovednosti. Dále se hodnotil čas. Takže celý okruh absolvovala smíšená družstva běžecky. Smíšená družstva plnila například úkoly ze zdravovědy, první pomoci, topografie, armádního výcviku, požárního útoku, střelby atd. Dále bylo zajištěno občerstvení a možnost prohlídky automobilu dopravní policie.
Žáci Jakub Hnatay, Daniel Ryšavý, Jakub Šefr, Natálie Kaššayová a Aneta Babcová obsadili krásné 4. místo. GRATULUJEME!!!

Jan Lufinka