Den otevřených dveří SVČ Mozaika (09. 10. 2020)

V úterý 6. října 2020 jsme s dětmi ze školní družiny navštívili SVČ Mozaika, kde se konal Den otevřených dveří. Společně jsme si prohlédli nově zrekonstruované prostory SVČ a dílny, kde si děti mohly vyzkoušet některé činnosti ze zájmových kroužků.

Například řezbářský, včelařský, taneční, kroužek vaření a kroužek bubnování na africké bubny.

Vrcholem celé akce byl jistojistě kroužek jezdectví. Děti se potěšily pohledem na krásné koně a zároveň se na nich i projely. Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu a má své kouzlo. Tato slova se jen potvrdila.

Děkujeme touto cestou všem pracovníkům z Mozaiky za krásné odpoledne a nevšední zážitky, na které budou děti jistě rády vzpomínat.

Děkujeme také paní ředitelce SVČ Jitce Šírkové za pozvání, které určitě nebylo poslední.

Dana Maršinská a Jakub Hlubuček