Cesta pohádkovým lesem (23. 06. 2017)

Rok s rokem se sešel a v lese za Šibeňákem se opět sešly pohádkové bytosti, aby v úterý 20. června přivítaly děti prvního a druhého ročníku na oblíbené hře "Cesta pohádkovým lesem."

Na trase tak potkaly Macha a Šebestovou, Dlouhého a Širokého, vodníka s vodnicí, čarodějnice, kuchařky, Rumcajse s Mankou a v závěru trasy nechyběli dva rozpustilí čerti.

Počasí bylo nádherné, děti natěšené a z pohádkové cesty přicházely do cíle plné dojmů a zážitků.

Rády bychom poděkovaly paní učitelce Věře Kvapilové a jejím žákům z 5. A, kteří nám ochotně pomohli s realizací této akce. Sami si připravili úkoly, kostýmy a děti odměnili pamlskem.

Velké poděkování patří i paní Radce Hnátayové, vedoucí ŠJ, která již poněkolikáté připravila dětem sladkou odměnu a potěšila tak jejich mlsné jazýčky.

Tak za rok opět na shledanou v pohádkovém lese, už teď se moc těšíme!

Dana Maršinská a Štěpánka Winterová, vychovatelky