V pohádkovém lese (24. 06. 2016)

Středeční dopoledne 22. června patřilo na naší škole především dětem prvního a druhého ročníku. Ve dvojicích se vypravily do blízkého lesa a brzy zjistily, že se zde usadily zajímavé pohádkové postavy, které si s nimi přišly hrát a bavit se.

V pohádkovém lese tak potkaly hasiče, čarodějnice, duchy, víly, vodníka, Pipi Dlouhou punčochu, Mimoně a nechyběli ani oblíbený Mat a Pat. Nelehké úkoly, které jim pohádkové postavy připravily, děti ale hravě zvládly a plné dojmů a zážitků dorazily s úsměvem do cíle. Zde na ně čekala zasloužená odměna a diplom z pohádkového lesa.

Poděkování patří žákům z 8. A za jejich ochotu, nápaditost a zodpovědnost, se kterou k celé akci přistupovali. Sami si připravili kostýmy, nevšední úkoly, omalovánky a nejen sladké pamlsky. Bez jejich pomoci by se "Pohádkový les" nemohl uskutečnit a určitě na něj budou děti dlouho vzpomínat.

Ještě jednou velký dík zaslouží D. Matouš, M. Kovář, K. Rutkovská, Š. Vilímková, N. Chládková, Š. Kadeřábková, M. Pompová, T. Bahník, J. Žilík, E. Hušková, L. Sochorová, M. Kačmarová, D. Jelínková, K. Tůmová, E. Bukovská.