Děti na startu ve školní družině (31. 05. 2018)

Blíží se konec školního roku a s ním i naše cvičení s lektorkou Janou Boučkovou, autorkou projektu Děti na startu. Od listopadu do konce května jsme se každé úterní odpoledne scházeli v tělocvičně nebo na hřišti, abychom si společně zacvičili.

A co se malí sportovci na hodinách naučili? Především ovládat své tělo! Správně běhat, skákat, udělat kotrmelec nebo se nebát míče. Získali základy atletiky, gymnastiky, nechyběly soutěže a relaxační cvičení.

Cílem projektu Děti na startu je, aby si děti osvojily všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. A to se nám určitě podařilo!

Děkujeme Janě Boučkové za trpělivost a profesionalitu, s jakou k dětem přistupovala a v září se těšíme opět na shledanou.

Dana Maršinská, Štěpánka Winterová a Jakub Hlubuček