Království pohádek (03. 06. 2013)

Další společnou akcí ŠD a Městské knihovny v Železném Brodě bylo odpoledne plné soutěží, hádanek a tvořivosti. Ředitelka městské knihovny, paní Dana Hudíková, zavedla děti v pondělí 27. května do říše pohádek a zábavnou formou tak zahájila týdenní projekt KRÁLOVSTVÍ POHÁDEK.

V následujících dnech si děti v družince prověřily znalost pohádek vyhledáváním charakteristických postav, sestavovaly dvojice pohádkových bytostí a z videoukázek poznávaly jejich název. V závěru týdne si z různých druhů stavebnic a kostek ve skupinkách postavily zámek pro svého pohádkového hrdinu.

Všechny děti zaslouží pochvalu a diplom, protože se v království pohádek neztratily a potvrdily, že zlo zde nemá u nikoho šanci!