Mikulášské sportovní odpoledne (05. 12. 2019)

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 se děti ze školní družiny zúčastnily mikulášského šestiboje, který se konal v městské hale v Železném Brodě. Po slavnostním nástupu byly děti rozděleny do smíšených věkových skupin a sportovní zápolení mohlo začít. Družstva soutěžila v hodu medicinbalem, v překážkovém a člunkovém běhu plného nástrah, ve slalomu mezi kuželkami a v dalších disciplínách.

Po celou dobu soutěžení panovalo v prostorách městské haly velké sportovní nadšení a hlavně radost z pohybových dovedností. Každý soutěžící dostal mikulášský diplom se sladkou odměnou a ti nejlepší si na stupních vítězů převzali věcnou cenu.

Děkujeme paní Janě Boučkové za skvěle připravený mikulášský šestiboj, všichni jsme si užili hezké odpoledne a spokojené tváře dětí byly odměnou za vydařenou akci.

Dana Maršinská, Jakub Hlubuček a Renata Kahudová