Masopustní odpoledne ve SVČ Mozaika (06. 03. 2020)

V pátek 28. února jsme s dětmi prožili ve SVČ Mozaika veselé masopustní odpoledne plné her a soutěží. Děti si vyzkoušely tance v rytmu, bubnovaly na etno bubínky a zjistily, že skupinové hraní není vůbec jednoduché, o to víc ale nádherné. V další dílně si děti vybarvily masopustní škrabošky, v týmové soutěži si vyzkoušely provléknout provázek oblečením. U této soutěže jsme se dost nasmáli, protože to nebylo vůbec jednoduché.  Nakonec si děti samy z koblížkového těsta vyválely a upletly masopustní copánky. Po upečení copánků jsme si společně zamlsali, ač neradi, museli jsme se rozloučit.

Děkujeme paní ředitelce Jitce Šírkové a všem pracovníkům SVČ Mozaika za pozvání, všem dětem se akce moc líbila a my už se těšíme na další.

Dana Maršinská a Jakub Hlubuček