Okresní kolo v recitaci (25. 03. 2014)

Dne 22. března 2014 se v DDM Vikýř konalo okresní kolo v recitaci. Naše škola se zúčastnila v hojném počtu ve všech třech kategoriích (11 dětí).

V 0. kategorii (první třídy) se z 30 dětí umístila na prvním místě Michaela Zákoucká (1.A). Tato kategorie v okresním kole končí.

Ve 2. kategorii se ze 30 dětí na prvním místě umístila Noemi Skrbková (5.A) a postupuje do dalšího kola, které se bude konat v měsíci dubnu v Lidových sadech v Liberci.

Blahopřejeme oběma výherkyním a Noemi držíme palce.

Zároveň děkujeme babičce Vojtěcha Koňáka ze 2.A, která byla při soutěži s první kategorií a paní učitelka Hlubučková mohla fotografovat a být se 2. kategorií.

Mluvené slovo se v dnešní době stává takřka "Popelkou", a proto jsme rádi, že alespoň některé děti mají o recitaci zájem a společně s rodiči vybraly tak pěkné básně a úryvky z pohádek.

tř. uč. 5.A

Milena Hlubučková