Turnaj v pexesu (21. 02. 2020)

V naší družince si rádi hrajeme stolní a deskové hry, a tak jsme se rozhodli uspořádat velký turnaj v pexesu. Mezi dětmi je pexeso oblíbená stolní hra, při které se nikdo nenudí a užije se při ní spoustu zábavy a napětí. Soutěžící byli rozděleni do skupin podle věku a vybírali si z mnoha druhů oblíbených kartiček podle obtížnosti. Hraní bylo napínavé a děti si procvičily paměť, soustředěnost a pozornost. Po sečtení všech bodů ti nejlepší obdrželi diplom, sladkou odměnu a věcnou cenu. Nejvíce bodů získali Šimon Hanuš, Saša Ursta, František Cvrček, Anička Blažková, Šimon a Tomáš Musilovi, Feďa Mitrovcij, Lucie Ouhrabková, Petra Zajíčková, Aneta Voláková, Nella Velová a Eliška Jelínková.

Pochvalu samozřejmě zaslouží všichni soutěžící, kteří si odnesli diplom za účast a sladkou odměnu.

Dana Maršinská a Jakub Hlubuček