Školní výlet třídy 1. A (19. 06. 2014)

Velikou spoustu zážitků si odnesli žáci 1. A z prvního společného výletu. Ráno jsme se všichni sešli na vlakovém nádraží a dojeli do nedaleké stanice Dolánky. Odtud jsme se procházkou dostali do obce Rakousy. Hned na železničním mostě jsme plnili první úkol. Z obyčejného proužku papíru jsme složili rybičky a se svým tajným přáním je hodili do Jizery. Stačí jen doufat, že se nám vše vyplní.

V Rakousích nás čekala paní Křelinová na svém neobyčejně krásném statku. Ukázala nám stříhání ovečky, nechala nás pochovat krajtu, mláďata potkana, nakrmit kozy, prasata i ryby. Viděli jsme ale i kudlanku, želvu, ještěrku, andulky, slepice, psa, králíka a morčata. Když už jsme byli nasyceni zvířaty, pokračovali jsme v cestě na Malou Skálu. Nezapomněli jsme se osvěžit zmrzlinou a nanuky. Bylo nám moc fajn a budeme se těšit na další výlety.
                                                                                                                                                                                                                                                        tř. uč. Michaela Sáblová