Hry všestrannosti ve školní družině (11. 06. 2018)

V úterý 29. května si v tělocvičně zasoutěžila 5 -ti členná družstva v zastoupení: "Tygřice – Žraloci – Sušenky – Mimoni – Černá Perla a Světlušky."

Soutěžní hry všestrannosti "Děti na startu" tak prověřily dovednosti a obratnost dětí v těchto disciplínách: hod medicinbalem, člunkový a vějířkový běh, slalom, překážková dráha, hod badmintonovým košíčkem, cvičení s tyčí, skok z místa, přenos víček do obruče a koulení tenisových míčků do brány.

Po absolvování všech disciplín odevzdala družstva kartičky se svými výkony rozhodčím a ti měli vskutku nelehký úkol. Kdo zvítězil a byl nejlepší? Které družstvo získá diplom a odměny? Protože naším cílem bylo pořádně si zasportovat a užít si odpoledne, diplomy a odměny nakonec získali všichni soutěžící.

Jano, děkujeme a za rok – ahoj!