Výlet 7. B (20. 06. 2016)

Protože se blíží konec školního roku, vydali jsme se do Českého ráje na náš výlet. Začátek výletu byl v Turnově a kousek od Turnova jsme objevili Labyrint světa a ráj srdce, obdivovali a napodobovali sochy, vystoupali na rozhlednu na Hlavatici. Valdštejn byla naše další zastávka. Pak už jsme se rozhlíželi v pískovcových skalách, mávali horolezcům, klesali a stoupali mezi skalami. Zastavili jsme se u několika hruboskalských pramenů a viděli naživo náprstník z naší učebnice přírodopisu. Navštívili jsme památník horolezců a pak se kochali pohledy z Mariánské vyhlídky! Někteří sestoupili k Adamovu loži a zámek Hrubá Skála byla naše obědová zastávka. Myší dírou jsme se protáhli a došli do lázní Sedmihorky a z Karlovic se vrátili domů. Po celou dobu nám počasí přálo, příroda byla krásná a nálada byla výborná!
Děkujeme paní učitelce Roštejnské za doprovod!

Hezké prázdniny plné výletů přeje Soňa Malinová a třída 7. B!