Dobrovolník v nás (14. 01. 2013)

Se skupinou dětí jsme se ve školním roce 2011/12 účastnili projektu "NIKDO BY NEMĚL BÝT OPUŠTĚNÝ".

S radostí jsme přijali fakt, že nezištná pomoc a ochota pomáhat a pracovat pro druhé je dětem vlastní. Bez sáhodlouhého vysvětlování a zdůvodňování přijaly děti role dobrovolníků naprosto samozřejmě.

Děti těšila nejen rozmanitá práce, ale i samotná návštěva pacientů v nemocnici, kterým s velikou chutí představily svá připravená vystoupení. Poděkováním nám bylo laskavé přijetí nemocných i zaměstnanců.

Společné "dobrovolné" aktivity nás všechny velmi obohatily a jsme rádi, že díky nadaci EURONISA můžeme dobro šířit i v roce 2013.

Níže uvedeným akrostichem jsme se pokusili vyjádřit naše pocity z této krásné zkušenosti.

Dobrosrdečný

Obětavý