Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2018/2019


Matematická olympiáda
  
Zuzana Hornová (5. B) – 5. místo v okresním kole
Tereza Malinová (5. A) – 7. místo v okresním kole
Richard Abraham (5. A) – 20. místo v okresním kole
Veronika Daníčková (5. B) – účast v okresním kole
Rozálie Hlaváčová (5. B) – účast v okresním kole
Sofie Zlatušková (5. A) – účast v okresním kole
  
David Heřman (6. B) – 18. místo v okresním kole
Ladislav Vondra (6. B) – účast v okresním kole
Elen Hrušovská (6. B) – účast v okresním kole
Jan Hloušek (6. A) – účast v okresním kole
Pavlo Chernychko (6. A) – účast v okresním kole
  
František Šilhán (7. B) – 3. místo v okresním kole
Martin Roštejnský (7. B) – 3. místo v okresním kole
Zuzana Šilhánová (7. B) – 8. místo v okresním kole
Markéta Špačková (7. B) – 8. místo v okresním kole
Tina Šťastná (7. A) – 12. místo v okresním kole
Magdalena Brožková (7. B) – účast v okresním kole
  
Richard Horna (8. B) – 3. místo v okresním kole
Michal Jegr (8. B) – účast v okresním kole
Filip Lhota (8. B) – účast v okresním kole
Bedřich Rathouský (8. B) – účast v okresním kole
Hedvika Vosáhlová (8. B) – účast v okresním kole
  
Alexandra Pleskačová (9. A) – 8. místo v okresním kole
Tereza Polmová (9. A) – 10. místo v okresním kole
Veronika Brjanyková (9. A) – účast v okresním kole
Eliška Halamová (9. A) – účast v okresním kole
  
    
Archimediáda – oblastní kolo fyzikální soutěže družstev žáků 7. ročníku
  
František Šilhán (7. B), David Šilhán (7. B) a Martin Roštejnský (7. B) – 1. místo
Magdalena Brožková (7. B), Zuzana Šilhánová (7. B) a Markéta Špačková (7. B) – 3. místo
Tina Šťastná (7. A), Ivan Matiko (7. A) a David Ouhrabka (7. A) – 8. místo
  
  
Chemická olympiáda
  
Eliška Halamová (9. A) – 7. místo v okresním kole
Tereza Polmová (9. A) – 10. místo v okresním kole
 
 
Dějepisná olympiáda

Lucie Vilímková (8. A) – 8. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
Petr Klusák (9. A) – 5. místo v okresním kole, 7. místo v krajském kole
Vojtěch Kopecký (8. A) – 3. místo v okresním kole, 10. místo v krajském kole
  
    
Vlastík – vlastivědná dvoudenní soutěž družstev
     
Adéla Malinová (2. A), Bartoloměj Bernt (3. B), Ema Fidlerová (4. A) a Tereza Malinová (5. A) – 8. místo
  
   
Recitace
  
Aneta Šírová - čestné ocenění poroty v okresním kole
Jan Horna - čestné ocenění poroty v okresním kole
Matyáš Makula - čestné ocenění poroty v okresním kole
Antonín Vacek - čestné ocenění poroty v okresním kole
Sofie Charvátová - účast v krajském kole
  
  
Sport
  
Atletický trojboj jednotlivců pro 1. stupeň
  
- 2. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
  
Aneta Voláková (1. třída) - 2. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole
Ondřej Ryšavý (2. třída) - 2. místo v okresním kole
Filip Drda (2. třída) - 4. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole
Michaela Kopalová (5. třída) - 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole, 27. místo v republikovém finále
Rozálie Řezáčová (5. třída) - 3. místo v okresním kole, 13. místo v republikovém finále
Bohdan Pachomov (5. třída) - 40. místo v republikovém finále
Daniel Mihalo (5. třída) - 50. místo v republikovém finále
  
Štafeta (Rozálie Řezáčová, Daniel Mihalo, Bohdan Pachomov a Michaela Kopalová) - 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole, 13. místo v republikovém finále
 
 
Florbal
  
O pohár starosty ve florbalu
  
1. stupeň: Jan Sedlák, Jan Knap, Sebastian Skrbek, Matyáš Picek, Josef Šimek, Miroslav Ducháček, Bohdan Pachomov - 1. místo
  
2. stupeň: František Halama, Bedřich Rathouský, Štěpán Michaler, Matyáš Dohelský, Matyáš Podzimek, Richard Jetel, Josef Kurfiřt, Vasil Ursta, Ondřej Petrák, Ivan Matiko, Daniel Kadlec - 1. místo
  
  
Vybíjená
   
dívky – 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole
 
chlapci a dívky - 2. místo v oblastním kole
 
 
Přehazovaná
   
1. místo v okresním kole, účast v krajském kole