Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2017/2018


Matematická olympiáda

Elen Hrušovská (5. B) – účast v okresním kole
David Heřman (5. B) – účast v okresním kole
Ladislav Vondra (5. B) – účast v okresním kole
Pavlo Chernychko (5. A) – účast v okresním kole
Vasyl Ursta (5. B) – účast v okresním kole
Natálie Hudská (5. B) – účast v okresním kole

Markéta Špačková (6. B) – 4. místo v okresním kole
Magdalena Brožková (6. B) – 6. místo v okresním kole
Martin Roštejnský (6. B) – 6. místo v okresním kole
Tina Šťastná (6. A) – 18. místo v okresním kole

Filip Lhota (7. B) – účast v okresním kole
Richard Horna (7. B) – účast v okresním kole

Tereza Polmová (8. A) – účast v okresním kole
Alexandra Pleskačová (8. A) – účast v okresním kole

Noemi Skrbková (9. A) – účast v okresním kole
Kryštof Hasan (9. A) – účast v okresním kole
Stanislav Hajský (9. A) – účast v okresním kole
Adam Vacarda (9. A) – účast v okresním kole


Fyzikální olympiáda

Alexandra Pleskačová (8. A) – 9. místo v okresním kole
Tereza Polmová (8. A) – 10. místo v okresním kole
Eliška Halamová (8. A) – 13. místo v okresním kole
Veronika Brjanyková (8. A) – účast v okresním kole

Veronika Špačková (9. A) – účast v okresním kole
Adéla Kozáková (9. B) – účast v okresním kole


Chemická olympiáda

Adéla Kozáková (9. B) – 3. místo v okresním kole, 11. místo v krajském kole
Aneta Kratochvílová (9. B) – 15. místo v okresním kole
Veronika Šilhánová (9. A) – 16. místo v okresním kole
Sára Čecháková (9. B) – 17. místo v okresním kole


Dějepisná olympiáda

Jan Brožek (9. A) – 2. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole
Zdeněk Kutěna (9. A) – 7. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole
Vojtěch Hlava (9. A) – 4. místo v okresním kole, 15. místo v krajském kole


Recitace

Jan Hubinger – 1. místo v okresním kole
Štěpánka Jonášová – 3. místo v okresním kole

Anežka Semencová – 1. místo v okresním kole
Karolína Šťástková – 2. místo v okresním kole

Aron Chládek – 2. místo v okresním kole


Sport

Žákovská atletická liga

6.-7. třída: dívky – 3. místo, chlapci – 2. místo

Výborné výkony podali:

Eliška Hýblová – dálka 3. místo, 60m 2. místo, 4x150m 2. místo
Anna Procházková – dálka 5. místo, 800m 7. místo, 4x150m 2. místo
Šárka Morávková – koule 2. místo
Ema Dušková – koule 6. místo, 4x150m 2. místo
Adéla Fabiánová – 300m 7. místo, 4x150m 2.místo
Tereza Šefrová – výška 4. místo
 
František Halama – 800m 10. místo, dálka 9. místo, 4x150m 3. místo
Roman Konovshiy – výška 3. místo, 4x150m 3. místo
Matyáš Holata – výška 9. místo, koule 2. místo, 4x150m 3. místo
Vojtěch Koňák – koule 5. místo
Bedřich Rathouský – koule 10. místo, 4x150m 5. místo
Matyáš Podzimek – dálka 3. místo, 300m 3. místo, 4x150m 5. místo
Otakar Déva – 300m 10. místo, 4x150m 5. místo
Martin Bucek – 4x150m 3. místo
Kopecký Vojtěch – 4x150m 5. místo

Emily Dehaan – dálka 9. místo
Eva Zajícová – výška 3. místo
Aneta Kratochvílová – výška 10. místo
Filip Drexner – dálka 8. místo, výška 7. místo
Adam Vít – koule 5. místo
Kryštof Hasan – 1500m 9. místo
Stanislav Hajský – 1500m 10. místo, výška 9. místo
Matyáš Dohelský – výška 8. místo

Finále:

Eliška Hýblová – dálka 3. místo, 60m 3. místo, 4x150m 7. místo
Anna Procházková – dálka 4. místo, 800m 5. místo, 4x150m 7. místo
Šárka Morávková – koule 1. místo
Ema Dušková – koule 8. místo, 4x150m 7. místo
Adéla Fabiánová – 300m 8. místo, 4x150m 7. místo
Tereza Šefrová – výška 4. místo, 4x150m 3. místo
Barbora Rezlerová – 4x150m 3. místo
Kristýna Votočková – 4x150m 3. místo
Monika Pejchalová – 4x150m 3. místo

Otakar Déva – 60m 7. místo, 300m 9. místo, 4x150m 5. místo
Jaroslav Feil – 60m 8. místo, dálka 9. místo, 4x150m 10. místo
Roman Konovshiy – výška 5. místo, 4x150m 5. místo
Vojtěch Polcer – výška 6. místo, 4x150m 10. místo
Matyáš Holata – koule 3. místo
Vladimír Zahradník – koule 4. místo
Vojtěch Koňák – koule 5. místo
Matyáš Podzimek – dálka 1. místo, 300m 2. místo, 4x150m 5. místo
Vojtěch Kopecký – 4x150m 5. místo
Bedřich Rathouský – 4x150m 10. místo
Matěj Mlejnek – 4x150m 10. místo


Florbal

8.-9. třída – 2. místo


Vybíjená
 
1. stupeň: chlapci – 2. místo, dívky – 2. místo


Basketbal

8.-9. třída: dívky – 5. místo