Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2016/2017


Matematická olympiáda
 
Markéta Špačková (5. B) – 1.-2. místo v okresním kole
František Šilhán (5. B) – 4.-7. místo v okresním kole
Petr Machačka (5. A) – účast v okresním kole
Magdalena Brožková (5. B) – účast v okresním kole
David Drda (5. A) – účast v okresním kole
Tina Šťastná (5. A) – účast v okresním kole

Richard Horna (6. B) – 11.-13. místo v okresním kole
Filip Lhota (6. B) – účast v okresním kole
Petra Ouhrabková (6. B) – účast v okresním kole
Hedvika Vosáhlová (6. B) – účast v okresním kole

Alexandra Pleskačová (7. A) – účast v okresním kole
Tereza Polmová (7. A) – účast v okresním kole

Adam Vacarda (8. A) – účast v okresním kole
Viktorie Janatková (8. B) – účast v okresním kole
Zdeněk Kutěna (8. A) – účast v okresním kole
Noemi Skrbková (8. A) – účast v okresním kole
Stanislav Hajský (8. A) – účast v okresním kole

Klaudie Cilová (9. A) – 2.-4. místo v okresním kole
Tomáš Bahník (9. A) – 5. místo v okresním kole


Fyzikální olympiáda

Adéla Kozáková (8. B) – účast v okresním kole
Veronika Špačková (8. A) – účast v okresním kole
Stanislav Hajský (8. A) – účast v okresním kole
Noemi Skrbková (8. A) – účast v okresním kole

Klaudie Cilová (9. A) – 4. místo v okresním kole
Tomáš Bahník (9. A) – účast v okresním kole


Archimediáda – oblastní kolo fyzikální soutěže družstev žáků 7. ročníku (pořádá naše škola)

Alexandra Pleskačová (7. A), Tereza Polmová (7. A) a Veronika Brjanyková (7. A) – 1. místo
Jana Čechová (7. A), Eliška Halamová (7. A) a Jolana Havlová (7. A) – 5. místo
Diana Juryčová (7. A), Beata Baňasová (7. A) a Adéla Matoušová (7. A) – účast v oblastním kole


Chemická olympiáda

Eliška Hušková (9. A) – 2. místo v okresním kole, 18. místo v krajském kole
Klaudie Cilová (9. A) – 9. místo v okresním kole
Jan Žilík (9. A) – 11. místo v okresním kole
Tomáš Bahník (9. A) – 13. místo v okresním kole
Petr Čech (9. A) – 16. místo v okresním kole
Vít Koňák (9. A) – 18. místo v okresním kole
Šarlota Zlatušková (9. A) – 20. místo v okresním kole


Biologická olympiáda

Ludmila Sochorová (9. A) – 13. místo v okresním kole
Šarlota Zlatušková (9. A) – 14. místo v okresním kole
Klaudie Cilová (9. A) – 17. místo v okresním kole


Dějepisná olympiáda

Vojtěch Hlava (8. A) – 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole, účast v celostátním kole
Jan Brožek (8. A) – 2. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole
Kryštof Hasan (8. A) – 4.-5. místo v okresním kole, 7. místo v krajském kole
Ludmila Sochorová (9. A) – 9.-10. místo v okresním kole


Vlastík – vlastivědná dvoudenní soutěž družstev

Jan Sedlák (2. B), Tereza Malinová (3. A), Vasyl Ursta (4. B), Kryštof Hlava (5. B) – 6. místo


Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Adam Kříž (6. B) – 1. místo v okresním kole
Matěj Udatný (6. B) – 15. místo v okresním kole
Markéta Pompová (9. A) – 13. místo v okresním kole


Recitace

Anežka Semencová (2. B) – 2. místo v okresním kole
Natálie Hudská (4. B) – 3. místo v okresním kole


Soutěž "Umění vyprávět"

Natálie Hudská (4. B) – 1. místo


Sport

Atletický trojboj jednotlivců pro 1. stupeň

Vojtěch Šimek (2. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole
Rozálie Daníčková (2. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole
Bohdan Pachomov (3. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 1. místo v okresním kole, 5. místo v krajském kole

Bartoloměj Bernt (1. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 6. místo v okresním kole
Adam Beier (1. třída) – 3. místo v okrskovém kole, 8. místo v okresním kole
Josef Šimek (2. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 7. místo v okresním kole
Sofie Zlatušková (3. třída) – 5. místo v okresním kole
Andrea Burkoňová (3. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 8. místo v okresním kole
Daniel Mihalo (3. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 8. místo v okresním kole
Natali Drobná (4. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 5. místo v okresním kole
Viktorie Březnová (4. třída) – 3. místo v okrskovém kole, 6. místo v okresním kole
Vasyl Ursta (4. třída) – 5. místo v okresním kole
Josef Kurfiřt (4. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 8. místo v okresním kole
Ondřej Hušek (4. třída) – 3. místo v okrskovém kole, 9. místo v okresním kole
Šárka Morávková (5. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 10. místo v okresním kole
           
Tereza Hloušková (1. třída) – 1. místo v okrskovém kole
Monika Vávrová (1. třída) – 4. místo v okrskovém kole                  
František Procházka (1. třída) – 4. místo v okrskovém kole                                       
Kristýna Halamová (2. třída) – 4. místo v okrskovém kole                                            
Daniela Polcerová (3. třída) – 1. místo v okrskovém kole                                          
Zuzana Hornová (3. třída) – 3. místo v okrskovém kole                  
Lukáš Fiala (3. třída) – 4. místo v okrskovém kole             
Jindřiška Pecinová (4. třída) – 4. místo v okrskovém kole            
Lukáš Zikmund (4. třída) – 4. místo v okrskovém kole                                 
Barbora Rezlerová (5. třída) – 2. místo v okrskovém kole                         
Zuzana Šilhánová (5. třída) – 3. místo v okrskovém kole
Štěpán Michaler (5. třída) – 3. místo v okrskovém kole
František Šilhán (5. třída) – 3. místo v okrskovém kole