Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2015/2016


Matematická olympiáda
 
Filip Lhota (5. B) – 19. místo v okresním kole
Alexandra Slava (5. B) – 25. místo v okresním kole
Anna Procházková (5. B) – účast v okresním kole
Bedřich Rathouský (5. B) – účast v okresním kole
Hedvika Vosáhlová (5. B) – účast v okresním kole
Tereza Polmová (6. A) – 5. místo v okresním kole
Alexandra Pleskačová (6. A) – 7. místo v okresním kole
Viktorie Janatková (7. B) – účast v okresním kole
Adéla Kozáková (7. B) – účast v okresním kole
Tomáš Bahník (8. A) – 10. místo v okresním kole
Klaudie Cilová (8. A) – účast v okresním kole
Michal Svárovský (9. A) – 8. místo v okresním kole, účast v krajském kole
Miloslav Kafka (9. A) – 13. místo v okresním kole


Fyzikální olympiáda

Klaudie Cilová (8. A) – 1. místo v okresním kole
Tomáš Bahník (8. A) – účast v okresním kole
Michal Svárovský (9. A) – 1. místo v okresním kole, účast v krajském kole
Miloslav Kafka (9. A) – účast v okresním kole
 

Archimediáda – oblastní kolo fyzikální soutěže družstev žáků 7. ročníku (pořádá naše škola)

Adéla Kozáková (7. B), Viktorie Janatková (7. B) a Emily Dehaan (7. B) – 3. místo
Aneta Kratochvílová (7. B), Sára Čecháková (7. B) a Zdeněk Kutěna (7. A) – 4. místo
Anna Sedláková (7. A), Noemi Skrbková (7. A) a Veronika Špačková (7. A) – účast v oblastním kole
 

Chemická olympiáda

Miloslav Kafka (9. A) – 5. místo v okresním kole
Daniela Mrvová (9. A) – 6. místo v okresním kole
Tomáš Neugebauer (9. A) – 12. místo v okresním kole
 

Biologická olympiáda

Daniela Mrvová (9. A) – 7. místo v okresním kole
 

Dějepisná olympiáda

Tomáš Neugebauer (9. A) – 1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole, 11. místo v celostátním kole
Miloslav Kafka (9. A) – 2. místo v okresním kole, 6. místo v krajském kole
Vojtěch Hlava (7. A) – 3. místo v okresním kole, 10. místo v krajském kole
Ludmila Sochorová (8. A) – 6. místo v okresním kole
 

Vlastík – vlastivědná dvoudenní soutěž družstev

Tereza Malinová (2. A), Vasyl Ursta (3. B), David Drda (4. A) a Diana Moussa Ali (5. B) – 8. místo

 
Olympiáda v anglickém jazyce

Emily Dehaan (7. B) – 14. místo
Eva Kubínová (7. A) – 15. místo
 

Recitace

Lenka Hubingerová (2. A) – ocenění poroty
Anna Sedláková (7. A) – účast v krajském kole
 

Literární soutěž Libereckého kraje "Jak je to s králem"

Barbora Kaplanová (4. A) – 2. místo
Eliška Bartošová (4. A) – 3. místo
Linda Vajdáková (4. A) – čestné uznání
 

Sport

Atletický trojboj jednotlivců pro 1. stupeň

Rozárie Daníčková (1. A) – 1. místo v okrskovém kole, 2. místo v okresním kole, 8. místo v krajském kole
Vojtěch Šimek (1. A) – 1. místo v okrskovém kole, 2. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole
Michaela Kopalová (2. B) – 1. místo v okrskovém kole, 2. místo v okresním kole, 4. místo v krajském kole
Rozálie Řezáčová (2. A) – 2. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole, 8. místo v krajském kole
Bohdan Pachomov (2. A) – 1. místo v okrskovém kole, 2. místo v okresním kole, 5. místo v krajském kole
Natali Drobná (3. A) – 1. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole, 8. místo v krajském kole

Daniela Polcerová (2. třída) – 3. místo v okrskovém kole, 6. místo v okresním kole
Vasyl Ursta (3. třída) – 4. místo v okrskovém kole, 7. místo v okresním kole
Barbora Rezlerová (4. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 9. místo v okresním kole
Kristýna Votočková (4. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 7. místo v okresním kole
Anna Procházková (5. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 5. místo v okresním kole
Eliška Hýblová (5. třída) – 2. místo v okrskovém kole, 8. místo v okresním kole
Matyáš Podzimek (5. třída) – 1. místo v okrskovém kole, 10. místo v okresním kole

Matěj Vajdák (1. třída) – 3. místo v okrskovém kole
Josef Šimek (1. třída) – 4. místo v okrskovém kole
Sofie Zlatušková (2. třída) – 4. místo v okrskovém kole
Andrea Burkoňová (2. třída) – 5. místo v okrskovém kole
Kateřina Hanková (2. třída) – 6. místo v okrskovém kole
Zuzana Hornová (2. třída) – 7. místo v okrskovém kole
Daniel Mihalo (2. třída) – 2. místo v okrskovém kole
Lukáš Fiala (2. třída) – 5. místo v okrskovém kole
Barbora Farbárová (3. třída) – 5. místo v okrskovém kole
Jindřiška Pecinová (3. třída) – 6. místo v okrskovém kole
Ondřej Hušek (3. třída) – 3. místo v okrskovém kole
Šárka Morávková (4. třída) – 3. místo v okrskovém kole
Štěpán Michaler (4. třída) – 4. místo v okrskovém kole
Adéla Fabiánová (5. třída) – 4. místo v okrskovém kole
Ema Dušková (5. třída) – 5. místo v okrskovém kole
František Halama (5. třída) – 5. místo v okrskovém kole
 

Florbal pro 1. stupeň – 2. místo


Žákovská atletická liga

6.-7. třída: dívky – 9. místo, chlapci – 5. místo
8.-9. třída: dívky – 5. místo, chlapci – 2. místo

Výborné výkony podali: Dmitriy Chyzhmar (vítěz na 60m a 3. v dálce), Petr Čech (2. na 300m a 6. ve výšce) a Aneta Satoriová (4. na 1500m a 5. ve výšce)
 

Okresní plavecké závody

Šarlota Zlatušková (8. A) – 2. místo
Emily Dehaan (7. B) – 4. místo
 

Florbal pro 8.-9. třídy – 3. místo
 

Basketbal

dívky – 3. místo
chlapci – 3. místo

 
Vybíjená pro 1. stupeň – 3. místo
 

Okresním kolo OVOV víceboje (pořadatel ZŠ Školní) – 2. místo
 

Republikové finále atletického čtyřboje základních škol v Břeclavi – 11. místo

Závodníci: Petr Čech, Stanislav Barna, Matouš Zeidler, Jakub Rodgers, Dmitriy Chyzhmar

Dmitriy Chyzhmar – 1. místo v jednotlivcích na okrese (Jablonec n. N.) i na kraji (Stráž pod Ralskem), 12. místo na republice