Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2014/2015


Matematická olympiáda

Tereza Polmová (5. A) – 2. místo v okresním kole
Jolana Havlová (5. A) – 6. - 7. místo v okresním kole
Alexandra Pleskačová (5. A) – 8. místo v okresním kole
Eliška Halamová (5. A) – 12. - 13. místo v okresním kole
Linh Bui Thi Thuy (6. A) – účast v okresním kole
Adéla Kozáková (6. B) – účast v okresním kole
Noemi Skrbková (6. A) – účast v okresním kole
Viktorie Janatková (6. B) – účast v okresním kole
Adam Vacarda (6. A) – účast v okresním kole
Klaudie Cilová (7. A) – 8. - 10. místo v okresním kole
Tomáš Bahník (7. A) – účast v okresním kole
Miloslav Kafka (8. A) – účast v okresním kole
Albert Ouhrabka (9. A) – 14. místo v okresním kole


Fyzikální olympiáda

Michal Svárovský (8. A) – 2. místo v okresním kole
Miloslav Kafka (8. A) – 9. místo v okresním kole


Archimediáda
– oblastní kolo fyzikální soutěže družstev žáků 7. ročníku (pořádá naše škola)

Tomáš Bahník (7. A), Klaudie Cilová (7. A), Markéta Pompová (7. A) – 4. místo
Michaela Kačmarová (7. A), Eliška Hušková (7. A), Aneta Satoriová (7. A) – 6. místo
Klára Rutkovská (7. A), Eliška Bukovská (7. A), Jan Žilík (7. A) – účast v oblastním kole

 
Chemická olympiáda

David Šeda (9. A) – 10. místo v okresním kole
Lucie Mrvová (9. A) – 12. místo v okresním kole
Benjamín Machat (9. A) – 16. místo v okresním kole
 

Dějepisná olympiáda

Michal Skrbek (9. A) – 4. místo v okresním kole
Miloslav Kafka (8. A) – 5. místo v okresním kole
Tomáš Neugebauer (8. A) – 8. místo v okresním kole
Jan Hrazdira (9. A) – 9. místo v okresním kole

 
Vlastík – vlastivědná dvoudenní soutěž družstev

Vasyl Ursta (2. B), David Drda (3. A), Diana Dušková (4. B), Tereza Polmová (5. A) – 4. místo

 
Historiáda 2015

Adéla Kozáková, Tomáš Neugebauer, Miroslav Kafka a Michal Skrbek – 9. místo

 
Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Daniel Maryska (9. A) – 4. místo v okresním kole
Markéta Pompová (7. A) – 8. místo v okresním kole

 
Recitace

Lenka Hubingerová (1. A) – 1. místo v okresním kole
Veronika Daníčková (1. B) – 1. místo v okresním kole
David Drda (3. A) – 1. místo s postupem do krajského kola
Vojtěch Vacek (4. B) – ocenění poroty

 
Sport

Minikopaná pro 1. stupeň McDonald ́s CUP (pořadatel ZŠ Školní) – 2. a 4. místo

Florbal pro 1. stupeň – 3. místo na okrese

Basketbal pro 2. stupeň – 5. místo na okrese


Atletický trojboj jednotlivců pro 1. stupeň

Rozálie Řezáčová (1. A) – 2. místo v okrskovém kole, 1. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
Daniela Polcerová (1. A) – 1. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole, 5. místo v krajském kole
Bohdan Pachomov (1. A) – 1. místo v okrskovém kole, 3. místo v okresním kole, 5. místo v krajském kole
Matyáš Podzimek (4. A) – 2. místo v okrskovém kole, 4. místo v okresním kole, 14. místo v krajském kole

Rozálie Hlaváčová (1. B) – 3. místo v okrskovém kole
Michaela Kopalová (1. B) – 4. místo v okrskovém kole
Andrea Burkoňová (1. A) – 5. místo v okrskovém kole
Daniel Mihalo (1. B) – 4. místo v okrskovém kole

Jindřiška Pecinová (2. B) – 6. místo v okrskovém kole
Ondřej Petrák (2. A) – 5. místo v okrskovém kole

Šárka Morávková (3. A) – 2. místo v okrskovém kole
Barbora Rezlerová (3. B) – 3. místo v okrskovém kole
Zuzana Šilhánová (3. B) – 4. místo v okrskovém kole
Roman Konovskij (3. A) – 2. místo v okrskovém kole
Štěpán Michaler (3. B) – 5. místo v okrskovém kole

Anna Procházková (4. B) – 2. místo v okrskovém kole
Ema Dušková (4. B) – 3. místo v okrskovém kole

Jolana Havlová (5. A) – 3. místo v okrskovém kole
Daniela Hasanová (5. A) – 4. místo v okrskovém kole
Filip Drexner (5. A) – 2. místo v okrskovém kole
Matyáš Dohelský (5. A) – 4. místo v okrskovém kole

 
Atletický čtyřboj čtyřčlenných skupin pro 2. stupeň

6.-7. třída: dívky 4. místo, chlapci 5. místo na okrese
 
Závodníci: Zajícová Eva, Jiřenová Tereza, Kačmarová Michaela, Satoriová Aneta, Sochorová Ludmila, Hasan Kryštof, Šilhán Jakub, Čech Petr, Möller Filip, Žilík Jan

8.-9. třída: dívky 6. místo, chlapci 3. místo na okrese

Závodníci: Šimůnková Veronika, Adámková Zlata, Šilhánová Nikola, Matulíková Denisa, Hušková Beáta, Hnátay Jakub, Chyzhmar Dmitriy, Šefr Jakub, Skrbek Michal, Novotný Vojtěch

 
Pohár rozhlasu a O pohár ministra pro 2. stupeň – soutěž družstev

6.-7. třída: dívky 7. místo, chlapci 6. místo na okrese

Závodníci: Zajícová Eva, Jiřenová Tereza, Kačmarová Michaela, Satoriová Aneta, Sochorová Ludmila, Dehaan Emily, Kozáková Adéla, Vrbatová Agáta, Michalíková Anna, Hasan Kryštof, Šilhán Jakub, Čech Petr, Möller Filip, Žilík Jan, Vít Adam

8.-9. třída: dívky 3. místo, chlapci 2. místo na okrese

Závodníci: Šimůnková Veronika, Adámková Zlata, Šilhánová Nikola, Matulíková Denisa, Hušková Beáta, Babcová Aneta, Roučková Adéla, Krejsová Eliška, Hnátay Jakub, Chyzhmar Dmitriy, Šefr Jakub, Skrbek Michal, Novotný Vojtěch, Machat Benjamín, Šimůnek Michal

 
Žákovská atletická liga

mladší dívky – 7. místo
mladší chlapci – 4. místo
starší dívky – 3. místo
starší chlapci – 5. místo