Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2013/2014


Okresní finále ve florbalu žáků prvního stupně základních škol

6.místo

Sestava: Hasan Kryštof, Vít Adam, Kutěna Zdeněk, Břichňáč Václav, Šilhán Jakub, Vaňátko Vojtěch, Jirák Michal, Paldus Jiří, Hrušovský Jakub a Udatný Jiří.


Matematická olympiáda

  • Kutěna Zdeněk (5.A) - účast v okresním kole
  • Hasan Kryštof (5.A) - účast v okresním kole
  • Paldus Jiří (5.A) - účast v okresním kole
  • Břichňáč Václav (5.A) - 7. - 8. místo v okresním kole
  • Lucie Kubátová (6.A) – 3. - 5. místo v okresním kole
  • Tomáš Bahník (6.A) 6. - 8. místo v okresním kole
  • Eliška Hušková (6.A) 17. - 29. místo v okresním kole
  • Adéla Janků (7.A) 12. - 15. místo v okresním kole
  • Albert Ouhrabka (8.A) 5. - 7. místo v okresním kole
  • Kateřina Paldusová (9.B) - 5. - 6. místo v okresním kole
  • Martin Hazdra (9.B) 9. - 12. místo v okresním kole
  • Anna Prevužňáková (9.B) 13. - 15. místo v okresním kole


Dějepisná olympiáda

  • Michal Skrbek (8.A) - 13. - 14. místo v okresním kole
  • Michaela Kopalová (9.A) - 9. místo okresním kole
  • Benjamín Machat (8.A) - 4. místo v krajském kole


Okresní finále v basketbalu

starší (9. - 8. třída) - 2. místo

mladší (7. - 6. třída) - 3. místo

Starší: Samuel Dušek, Matěj Michalík, Miroslav Klusák, Lukáš Rezler, Michal Kopecký, Martin Černý, Oldřich Matoušek, Marek Podobský, Adam Aubrecht

Mladší: Josef Horák, Filip Kotlár, Jan Žilík, Tomáš Bahník, Vítek Koňák, František Matoušek, Jakub Černý, Dmytriy Chizhmar, Tomáš Novák


Fyzikální olympiáda

  • Lucie Mrvová (8.A) – 8.-9. místo v okresním kole
  • Benjamín Machat (8.A) – 8.-9. místo v okresním kole
  • Daniel Maryska (8.A) – účast v okresním kole
  • Martin Hazdra (9. B) – 11. místo v okresním kole
  • Michaela Kopalová (9. A) – účast v okresním kole


Okresní kolo chemické olympiády 2014

  • Denisa Horáková (6. místo)
  • Kateřina Paldusová (13. místo)
  • Dana Šmirausová (15. místo)


Vlastík 2014

  • Tina Šťastná (2. A), Ema Dušková (3. A), Eliška Halamová (4. A) a Adéla Kozáková (5. B) - 3. místo


Archimediáda

  • Adéla Janků, Nikola Šilhánová a Michal Svárovský - 2. místo v okresním kole
  • Miloslav Kafka, Tomáš Neugebauer a Martina Halešová - 5. místo v okresním kole
  • Nela Krykorková, Adéla Roučková a Kristýna Kapinayová – účast v okresním kole


Okresní kolo v Pythagoriádě

  • Václav Břichňáč (5.A) - 6. – 11. místo 


Atletický trojboj

Okrskové kolo:

1. třída: Dívky: 4. místo – Sára Rejmontová
            Chlapci: 2. místo – Vasil Ursta, 4. místo – Ondřej Petrák
2. třída: Chlapci: 4. místo – Roman Konowski
3. třída: Dívky: 3. místo – Anna Procházková, 4. místo – Kateřina Stašková
            Chlapci: 1. místo – Lukáš Podzimek
4. třída: Dívky: 3. místo – Zdeňka Zikmundová
            Chlapci: 4. místo – Filip Drexner
5. třída: Dívky: 2. místo – Eva Zajícová, 3. místo – Dehaan Nicola Emily, 4. místo – Anna Sedláková
            Chlapci: 1. místo – Kryštof Hasan, 3. místo – Zdeněk Kutěna, 4. místo – Jakub Šilhán, 5. místo Adam Vít, 6. místo – Jiří Paldus

Okresní kolo:
1. třída: Nikolas Hájek – 4. místo (s postupem do krajského kola)
3. třída: Dívky:    Kateřina Stašková – 9. místo
            Chlapci: Matěj Podzimek – 6. místo, František Halama – 7. místo
4. třída: Filip Drexner – 7. místo
5. třída:
Dívky: Eva Zajícová – 7. místo, Emily Nicola Dehaan – 8. místo
            Chlapci: Kryštof Hasan – 7. místo, Jakub Šilhán – 8. místo