Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2012/2013

Turnaj základních škol ve florbale Turnov

pořadatel TJ Sokol Alšovice

elévové (rok narození 2002 - 2003) - 1. místo

mladší žáci (rok narození 2000 - 2001) - 2. místo

Jiří Paldus (elév) - cena za nejlepšího střelce

elévové: Jan Žilík, Tomáš Bahník, Jiří Paldus, Adam Vít, Matěj Kovář, Jakub Šilhán, Matyáš Dohelský, Denis Podobský, Václav Břichňáč, Michal Jirák, Zdeněk Kutěna a Jiří Udatný
mladší žáci: Radim Daníček, Filip Kotlár, Josef Horák, Jakub Černý, Jan Korčičiak, František Matoušek, Tomáš Novák, František Tomeš, Patrik Cvrček a Miloslav Kafka


Coca-Cola Školský pohár 2013

celoroční republikový turnaj v kopané chlapců

říjen 2012 - postup ze základního kola do dalších bojů - z těch jsme již bohužel dále nepostoupili

hráči: Martin Salaba, Petr Kučera, Adam Aubrecht, Jan Kostlán, Matěj Kostlán, Adam Picek, Matěj Michalík, Radim Daníček, Filip Kotlár, Marek Šefr, Pavel Horák, Jakub Mádle, Zdeněk Tomeš, Matěj Halama a Samuel Dušek


Kinderiáda 2012 Jablonec nad Nisou

běh na 60m:

   - Ema Dušková (2. třída) - 4. místo
   - Jakub Šilhán (4. třída) - 6. místo
   - Anna Tvrzníková (5. třída) - 8. místo
   - Jan Žilík (5. třída) - 10. místo

skok daleký:

   - Jan Žilík (5. třída) - 8. místo

hod plným míčem:

   - Adam Vít (4. třída) - 9. místo


Orion Florbal Cup 6. - 7. tříd Jablonec nad Nisou - okresní skupina

3. místo

hráči: Petr Čmuchálek (kapitán), Marek Hromádko, Filip Kotlár, Tomáš Novák, Benjamin Machat, Sebastian Kopal, Jakub Hnatay, Josef Horák, Jan Korčičiak, Miloslav Kafka, Tomáš Bahník, Jan Žilík, Radim Daníček


Orion Florbal Cup 8. - 9. tříd Jablonec nad Nisou

prosinec 2012 - 1. místo v okresní skupině = postup do okresního finále v Jablonci nad Nisou

leden 2013 - 1. místo v okresním finále = postup do krajského finále v Liberci 

únor 2013 - 3. místo v krajském finále (bez dalšího postupu)

hráči: Adam Picek, Adam Aubrecht, Marek Šefr, Jakub Mádle, Josef Paldus, Jan Kostlán, Pavel Horák, Matěj Michalík, Martin Salaba, Lukáš Paldus, Petr Kučera


Matematická olympiáda - okresní kolo 5. a 9. tříd

Tereza Machačková (5.A) - 4. místo

ostatní řešitelé se umístili na nepostupových místech: Tomáš Bahník, Michaela Kačmarová, Anna Tvrzníková (všichni 5.A), Matěj Halama, Jan Kostlán (oba 9.A), Jáchym Machat, Gabriela Mužíčková, Josef Paldus, Lukáš Paldus (všichni 9.B)


Matematická olympiáda - okresní kolo 6., 7. a 8. tříd

Martin Hazdra (8.B) - 6. - 7. místo

Adéla Janků (6.A) - 9. - 10. místo

ostatní řešitelé: Kateřina Paldusová (8.B) 13. - 14. místo, Albert Ouhrabka (7.A) 11. - 15. místo, Anna Prevužňáková (8.B) a Benjamín Machat (7.A)


Fyzikální olympiáda - okresní kolo

Martin Hazdra (8.B) - 6. místo

Michaela Kopalová (8.A) - 14. místo

Lukáš Paldus (9.B) - 11. místo

ostatní účastníci: Jáchym Machat, Gabriela Mužíčková a Josef Paldus (všichni 9.B)


Preventan Cup Jablonec nad Nisou - okresní finále

celostátní soutěž ve vybíjené dívek 4. - 5. tříd

2. místo

hráčky: Anna Sedláková, Eva Zajícová, Markéta Lázníčková, Bára Hudíková, Bára Horáková, Anna Michalíková, Emily Nicola Dehaan, Anna Tvrzníková, Tereza Jiřenová, Michaela Kačmarová, Šarlota Zlatušková a Veronika Špačková


Coca-Cola Školský pohár 2013 - dívky

první kolo celostátní soutěže v kopané dívek - 3. místo (nepostupové)

hráčky: Helena Kotlárová, Tereza Drexnerová, Dana Šmirausová, Marie Jiřenová, Anna Prevužňáková, Denisa Horáková, Adéla Peštová, Aneta Babcová, Adéla Janků, Zuzana Matochová, Martina Halešová, Gábina Mužíčková, Phuong Lai, Tereza Pelikánová, Saskie Peštová, Kristýna Juričová, Dagmar Sobotková


Vlastík 2013

regionální vlastivědná soutěž - 5. místo

složení týmu: Ema Dušková (2.B), Eliška Halamová (3.A), Václav Břichňáč (4.A) a Filip Möller (5.A)


Pohár rozhlasu - okresní finále

týmová atletická soutěž

starší chlapci (8. a 9. třídy) - 6. místo
- Marek Šefr, Jan Kostlán, Samuel Dušek, Matěj Michalík, Petr Kučera, Jakub Mádle, Zdeněk Tomeš, Michal Kopecký

starší dívky - 5. místo
- Anna Prevužňáková, Barbora Majovská, Nikola Šilhánová, Denisa Horáková, Karolína Vundererová, Sára Majovská, Gabriela Mužíčková, Dana Kubánková, Tereza Drexnerová, Dana Šmirausová

mladší chlapci (6. a 7. třídy) - 4. místo
- Radim Daníček, Jakub Šefr, Daniel Ryšavý, Josef Horák, Filip Kotlár, Sebastian Kopal, Jakub Hnátay

mladší dívky - 4. místo
- Adéla Janků, Aneta Babcová, Natálie Kaššayová, Viktorie Kaššayová, Zlata Adámková, Martina Halešová, Veronika Šimůnková, Eliška Krejsová, Adéla Peštová, Denisa Matulíková


Archimediáda 2013 - okresní kolo

fyzikální soutěž žáků 7. tříd - soutěžila tříčlenná družstva

Lucie Mrvová, Benjamín Machat, Albert Ouhrabka - 1. místo!

Aneta Babcová, Natálie Kaššayová, Viktorie Kaššayová a Daniel Maryska, David Šeda, Michal Skrbek - 5. místo (oba týmy stejný počet bodů)


Atletický trojboj všestrannosti - okresní kolo

Matyáš Podzimek (2. třída) - 4. místo

Kryštof Hasan (4. třída) - 3. místo

Anna Tvrzníková (5. třída) - 1. místo!

Jan Žilík (5. třída) - 2. místo


Atletický trojboj všestrannosti - krajské finále

Matyáš Podzimek (2. třída) - 10. místo

Kryštof Hasan (4. třída) - 8. místo

Jan Žilík (5. třída) - 6. místo

Aneta Satoriová (5. třída) - 12. místo