Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:

Úspěchy žáků 2010/2011

Matematická olympiáda

  • Machat Benjamín (5.B) - účast v okresním kole
  • Ouhrabka Albert (5.B) - účast v okresním kole
  • Horáková Denisa (6.B) - účast v okresním kole
  • Hazdra Martin (6.B) – účast v okresním kole
  • Paldus Lukáš (7.B) - účast v okresním kole
  • Machat Jáchym (7.B) - účast v okresním kole
  • Paldus Josef (7.B) – účast v okresním kole
  • Vlček Martin (9.B) - účast v okresním kole
  • Machat Samuel (9.A) - účast v okresním kole
  • Čmuchálek Jan (9.B) - účast v okresním kole
  • Beneš Daniel (9.A) – účast v okresním kole
  • Halama Tomáš (9.A) – úspěšný řešitel

Fyzikální olympiáda

  • Hošek Zbyšek (8.B) – účast v okresním kole
  • Žídová Alžběta (8.A) – účast v okresním kole
  • Machat Samuel (9.A) – účast v okresním kole
  • Štěpán Jan (9.A) – účast v okresním kole

ARCHIMEDIÁDA

  • Machat Jáchym (7.B) – 3.místo okresním kole
  • Paldus Lukáš (7.B) - 3.místo v okresním kole
  • Paldus Josef (7.B) – 3.místo okresním kole
  • Mužičková Gabriela (7.B) – účast v okresním kole
  • Chvalina David (7.B) – účast v okresním kole
  • Lai Kateřina (7.A)- účast v okresním kole

ATLETICKÝ TROJBOJ

  • Jan Žilík 1.místo (3.třída)
  • Jakub Šefr 1.místo (5.třída)
  • Radim Daníček 3.místo v krajském kole (4.třída)
  • Aděla Janků 2.místo (4.třída)
  • Jiří Paldus 3.místo (1.třída)
  • Adam Vít 3.místo (2.třída)
  • Anna Tvrzníková 3.místo (3.třída)
  • Tomáš Bahník 4.místo (3.třída)
  • Michal Jirák 4.místo (2.třída)
  • Simona Farbárová 4.místo (3.třída)
  • Aneta Babcová 5.místo (5.třída)
  • Michaela Kačmarová 5.místo (3.třída)

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

  • Buriánková Eva (9.A) účast v okresním kole
  • Fotrová Lucie (9.B) účast v okresním kole

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

  • Peštová Saskie (7.A) účast v okresním kole
  • Jiřenová Michaela (9.A) účast v okresním kole