e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Obrázky ve fotoalbu

Škola: Coca-Cola Školský pohár 2013 - dívky

V úterý 30. dubna 2013 proběhlo první kolo soutěže Coca-Cola Školský pohár v kopané dívek. Naše škola byla jako pořadatel turnaje, kterého se zúčastnila celkem tři družstva (ZŠ Železný Brod, Školní, ZŠ Studenec a ZŠ Turnov, 28.října). Celkově výběr dívek z naší školy obsadil poslední místo. I přes špatný konečný výsledek musíme děvčata pochválit, že se vůbec takového turnaje zúčastnila. Předvedla bojovný výkon, při kterém vydala mnoho fyzických sil. Technická a taktická kvalita byla na straně soupeřů, jelikož disponovali několika hráčkami, které hrají fotbal na závodní úrovni.

Fotbalistky z Železného Brodu tak alespoň poznaly něco nového a vyzkoušely si hru na velkém hřišti. Mnoho z nich určitě poprvé a naposledy.

Hráčky: Helena Kotlárová, Tereza Drexnerová, Dana Šmirausová, Marie Jiřenová, Anna Prevužňáková, Denisa Horáková, Adéla Peštová, Aneta Babcová, Adéla Janků, Zuzana Matochová, Martina Halešová, Gábina Mužíčková, Phuong Lai, Tereza Pelikánová, Saskie Peštová, Kristýna Juričová, Dagmar Sobotková.

Děkujeme za příkladnou a vzornou reprezentaci školy!

zveřejněno: 2.květen 2013