Družina: Masopustní odpoledne v družince

Tak jako každý rok, tak i letos jsme v naší družince uspořádali pro děti I. a II. oddělení masopustní karneval. Celé akci předcházely přípravy týkající se výzdoby herny a tvorby samotných masek a škrabošek.

Ve středu 27. února se nedočkavé a natěšené děti přistrojily do vlastnoručně vyrobených masek a kostýmů a zábava mohla začít.

Děti si během odpoledne společně nejen zatancovaly v rytmu disca, zasoutěžily v netradičních disciplínách, ale především se výborně bavily. Nechybělo sladké pohoštění, odměny a sladké koblihy.

Masopustní karneval se určitě vydařil, a protože se konal pár dní před prázdninami,

přejeme touto cestou všem dětem pěkné jarní prázdniny.

Dana Maršinská, vedoucí vychovatelka

zveřejněno: 28.únor 2019