Družina: Projekt – Zvířátka v pohádkách

Literární a výtvarná soutěž Zvířátka v pohádkách probíhala v rámci projektu "Kde končí svět…", který pořádá Klub dětských knihoven Svazu knihovníků. Téma letošního ročníku bylo Já jsem tvůj člověk – Zvíře. I děti z družinky se zúčastnily výtvarné soutěže a malovaly své oblíbené zvířecí pohádkové hrdiny.

Největšího úspěchu dosáhl Adam Doubek z 1. A s obrázkem modré kočky. Získal skvělé první místo v kategorii sedmiletých. Až do konce srpna je v Domě přírody k vidění výstava vítězných prací ze soutěže z celého Libereckého kraje.

V úterý 22. května se Adam zúčastnil slavnostního vyhlášení soutěže v Domě přírody v Dolánkách u Turnova a osobně si převzal diplom a odměnu.

V pondělí 28. května přišla paní knihovnice Mgr. Dana Hudíková do naší družinky a přinesla dětem veliký dort jako poděkování za účast a první místo Adama ve výtvarné soutěži. Nádherné a milé překvapení.

Paní Hudíková, moc děkujeme!

zveřejněno: 4.červen 2018