Družina: Putování do pohádkové říše

Středeční dopoledne 24. června 2015 patřilo na naší škole především dětem prvního a druhého ročníku a dětem z MŠ Slunečná.

I přes nepříznivé počasí přivítalo asi sto dětí 19 pohádkových postaviček, které si s nimi přišly hrát a pobavit je. Celá trasa byla doplněna nádhernými obrázky, které si žáci sami namalovali. A kdo na děti čekal? Kuchaři, čerti, čarodějnice, Mach a Šebestová, Pat a Mat, Indiáni, Rumcajs s Mankou a Cipískem, berušky a víly.

Spokojené a usměvavé děti byly jen důkazem, že se jim v pohádkové říši líbilo a na památku si odnášely balíček dobrot s diplomem.

Velké poděkování patří žákům 7. ročníku, kteří se velice ochotně zapojili do celé akce. Sami si připravili úkoly, kostýmy a děti odměnili pamlskem a koláčkem. Bez jejich pomoci a laskavého přístupu k dětem by se tato akce nemohla uskutečnit. Už teď se těšíme opět za rok, děkujeme!

zveřejněno: 25.červen 2015