Družina: Soutěžní hry všestrannosti

Dne 12. dubna 2019 se děti ze školní družiny zúčastnily SOUTĚŽNÍCH HER VŠESTRANNOSTI konaných v rámci projektu paní Jany Boučkové "Děti na startu".  Akce probíhala ve  SC Železný Brod.

Po slavnostním zahájení byly děti rozděleny do dvou skupin podle věku, v každém týmu byli tři chlapci a tři dívky. Jednotlivé týmy spolu soutěžily v hodu medicinbalem, člunkovém a vějířkovém běhu, skoku do dálky, v překážkové dráze, v přenosu víček do obruče, hodu badmintonovým košíčkem a v dalších disciplínách.

Po celou dobu soutěžení panovalo v prostorách městské haly velké sportovní nadšení a hlavně veliká radost z pohybových dovedností. Každý soutěžící obdržel účastnický list, věcnou cenu v podobě frisbee talíře, diplom a medaile.

Děkujeme paní Janě Boučkové za skvěle připravenou sportovní akci a už teď se těšíme na další.

Ze školní družiny Dana Maršinská, Jakub Hlubuček a Štěpánka Winterová

zveřejněno: 16.duben 2019