Zájmový kroužek anglického jazyka

Vážení rodiče,

na naší škole bude opět probíhat Kroužek anglického jazyka. Určen je pro žáky 2., 3. a 4. třídy.
                                                                                  Michaela Sáblová (tř. uč. IV.A, modré patro)
Přihlášku najdete zde:

Atletický kroužek

Pohybu není nikdy dost!
Řadu let na naší škole funguje atletický kroužek, který navštěvují naši žáci prvního stupně. Během podzimních, jarních a letních měsíců se děti věnují tréninku atletických disciplín - běhu (na 50, 60 m, vytrvalostnímu běhu, štafetě), skoku dalekému, hodu kriketovým míčkem.
V zimním období získávají žáci fyzickou zdatnost při trénincích v tělocvičně. Posilují na stanovištích, cvičí se švihadly, na lavičkách, na žebřinách, žíněnkách. Všechny děti mají možnost se zdokonalit v míčové přípravě, kterou uplatňují při hrách, jako jsou vybíjená, hra “všichni proti všem“, štafetové závody apod.
Každý trénink je zakončen hrou - florbal, fotbal, vybíjená…
Svoje schopnosti děti ověřují na atletických závodech.
Je to podzimní Kinderiáda, před začátkem hlavních prázdnin atletický trojboj.
Řada dětí získala pěkné umístění i v krajských kolech.
Odměnou všem je atletické týdenní soustředění v Krkonoších, které probíhá každý srpen na Horních Domkách.
Letní tábor stmeluje kolektiv dětí a společné zážitky je provázejí ve vzpomínkách po celý rok.
                                                                                                                                                                                         Mgr. Milena Hlubučková

Tréninky florbalu na ZŠ Školní

Trénujeme dvakrát týdně. Vždy v pondělí a ve středu ráno od 7.00. Kroužek florbalu je určen pro žáky 6. až 9. tříd, ale navštěvují ho i žáci z prvního stupně. K dispozici máme nové vybavení, které naše škola získala z krajské dotace (florbalové hole, branky, brankářskou výstroj a další tréninkové pomůcky). Mladí sportovci se naučí základní florbalové dovednosti, pravidla, taktiku a rozvinou se v pohybových schopnostech. Pokud máte zájem, neváhejte a přijďte si zahrát. Případné dotazy na lufinka@zs-skolní.cz