Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Zpřístupnění portálu Didakta

Zpřístupnění portálu Didakta

24.březen 2020

Vážení rodiče a žáci,
firma SILCOM Multimedia, s.r.o. umožnila přístup ke všem výukovým aplikacím Didakta i pro veřejnost.

www.didakta.cz

přístupový kód pro žáky a učitele naší školy:
Login:
zc.atkadid@1711anrci
 
 
 

Heslo :

JH4H
v zájmu co nejhladšího průběhu rodičům sdělujeme také následující informace:

 

-       aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10


-       ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip

   

Přesvědčte se, zda se Vám aplikace DidaktaCZ opravdu nainstalovala (aplikaci byste měli najít v nabídce START a zástupce na ploše).

NEBO

Adresu zkopírujte do prohlížeče a povolte Flash Player (nejlépe prohlížeč Microsoft Edge - symbol puzzle vpravo nahoře - Povolit jednou NEBO prohlížeč Chrome - i-čko vlevo vedle adresy - Flash Povolit - Načíst stránku znovu).


-       upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporuna telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora

 

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

 

Přejeme vám všem pevné zdraví