Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Závody v běžeckém lyžování

Závody v běžeckém lyžování

15.únor 2018

V úterý 13. 2. se konaly v Jablonci nad Nisou v Břízkách závody v běžeckém lyžování. Na 600 m okruhu na závodníky čekaly různé překážky, např. přejezd houpačky, podjíždění, překonávání překážek, slalom, objíždění osmičky a do cíle lyžaři couvali. Naši školu reprezentovali Filip Drda (3. místo), Matouš Skrbek (2. místo), František Procházka (7. místo) a Sebastian Skrbek (2. místo). Diplomy a ceny nejlepším předával Martin Koukal, bývalý reprezentant a mistr světa v běžeckém lyžování. Všem běžkařům děkujeme za reprezentaci školy.

                                                                                                                                                         Lenka Skrbková