Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Žákovská atletická liga - 1. část

Žákovská atletická liga - 1. část

6.prosinec 2017

28. 11. a 29. 11. nás čekala žákovská atletická liga pro 6. - 7. třídy a 8. - 9. třídy. Velmi pěkného výsledku dosáhli shodně chlapci a dívky v mladší kategorii. Umístili se v konkurenci devíti škol na třetích příčkách hned v závěsu za ZŠ Pasířská a ZŠ Arbesova, což jsou školy, které mají rozšířenou výuku TV, specializují se na atletiku a většina žáků navštěvuje atletický oddíl v Jablonci n/N. Bonusem bylo i několik umístění na stupních vítězů ve výsledcích jednotlivců a štafet. Výsledky jednotlivých disciplín můžete zhlédnout zde: mladší dívky, mladší chlapci, starší dívky, starší chlapci.
Jan Lufinka