Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Výuková videa ZDARMA

Výuková videa ZDARMA

26.březen 2020

Vydavatelství TAKTIK uvolnilo také E-learningové kurzy, které jsou určeny primárně pro přípravu žáků 9. ročníku ZŠ na jednotnou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou, ale mohou je využít i žáci nižších ročníků při opakování nebo jako náhradu výkladu učitele.

Dobrý den,
naší snahou je vždy pomáhat učitelům, rodičům a žákům, aby se jim lépe a snadno učilo. Snažíme se zmírnit dopad mimořádného nařízení vlády na plynulost a kvalitu výuky. Proto jsme ZDARMA uvolnili přístup ke VŠEM našim interaktivním on-line titulům.

Pevně věříme, že Vám pomohou pokračovat ve Vaší důležité práci i přes nepříznivé okolnosti.

Vaše Vydavatelství TAKTIK

POSTUP JE SNADNÝ:

  • Klikněte na odkaz https://vpohode.cz/cs/
  • Klikněte na: "Vyzkoušet zdarma"
  • Zaregistrujte se
  • V ten okamžik se Vám zpřístupní veškerý obsah.
  • Přes tlačítko "Vyzkoušet zdarma" můžete začít s výukou.