Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Vybíjená - krajské kolo

Vybíjená - krajské kolo

1.květen 2019

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 se konalo ve sportovní hale v Jablonci nad Nisou krajské kolo ve vybíjené děvčat 3.-5. tříd.

Děvčata z 5. A a Rozárie Daníčková ze 4. A porazila družstvo děvčat ze Zákup. Zvítězila i nad Lomnicí nad Popelkou. Poslední zápas se odehrál s děvčaty ze ZŠ Dobiášova Liberec. I přes náhlé onemocnění naší kapitánky děvčata bojovala ze všech sil a dosáhla remízy. V prodloužení však podlehla Liberci o tři body. Naše škola získala druhé místo a sen o postupu do republikového kola se rozplynul.

Přesto si všechna děvčata zaslouží velkou pochvalu. Blahopřejeme jim k druhému místu a přejeme hodně vyhraných zápasů v míčových hrách na druhém stupni.

Třídní učitelka 5. A: Milena Hlubučková