Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Soutěž "Umění vyprávět"

Soutěž "Umění vyprávět"

24.květen 2017

Žákyně 4. ročníku – Natálie Hudská ze ZŠ Školní získala 1. místo v soutěži "Umění vyprávět".

V Městské knihovně v Semilech se v úterý 16. května konal 14. ročník soutěže v umění vyprávět pod názvem: "Čteme všichni, vypráví jen někdo". V tomto regionálním kole soutěžilo padesát dětí. Natálie Hudská zaujala porotu svým výrazným přednesem, čistou výslovností a výběrem textu, který jí sedl tzv. "na míru". V roli Lisy (Astrid Lindgrenová – Děti z Bullerbynu) byla přesvědčivá a získala 1. místo.

Natálko, děkujeme a moc gratulujeme.

Šárka Šírová – třídní učitelka