Domů - Republikové finále atletického trojboje všestrannosti s Adamem

Republikové finále atletického trojboje všestrannosti s Adamem

1.červenec 2019

Dne 19. června 2019 proběhlo v Turnově na stadionu Ludvíka Daňka REPUBLIKOVÉ FINÁLE ATLETICKÉHO TROJBOJE VŠESTRANNOSTI S ADAMEM.

Naši školu reprezentovala čtyřčlenná skupina dětí z pátých tříd, Rozálie Řezáčová – 5. A, Bohdan Pachomov – 5. A, Michaela Kopalová – 5. B, Daniel Mihalo – 5. B. Tato skupina se umístila na 3. místě v kraji.

V závodě jednotlivců z 56 dívek ČR  se  umístila na 13. místě Rozálie Řezáčová (5. A), na 27. místě Michaela Kopalová (5. B).

V závodě jednotlivců z 56 chlapců ČR  se umístil na 40. místě Bohdan Pachomov (5. A) a na 50. místě Daniel Mihalo (5. B).

Z 28 čtyřčlenných štafet ČR se naše škola umístila na 13. místě.

Děti se setkaly s desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem a atletkou Květou Jeriovou. Přes extrémní vedra si děti z republikového závodu odnášejí nezapomenutelné zážitky.

Všem závodníkům blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci a přejeme mnoho sportovních úspěchů, ale to již na druhém stupni ZŠ.

Milena Hlubučková, tř. učitelka 5. A