Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Průkaz cyklisty - 4. A a 4. B

Průkaz cyklisty - 4. A a 4. B

26.květen 2018

Ve čtvrtek, 10. května 2018, děti ze 4. A a ze 4. B jely do Jablonce nad Nisou na dopravní hřiště, kde plnily teoretickou i praktickou část dopravních znalostí a dovedností pro získání průkazu cyklisty.


Po absolvování teoretické části byly děti  rozděleny do skupin, ve kterých plnily praktickou část - jízdu na kole na dopravním hřišti, na kterém musely zvládat  jízdu podle dopravních značek. Též řešily situace na křižovatkách.


Nejlepší držitelé průkazu:

Tereza Malinová (4. A) - teorie, praxe: 0 trestných bodů

Zuzana Hornová (4. B) - teorie, praxe: 0 trestných bodů

Martin Ševčík (4. A) - praxe: 1 trestný bod

Valerie Polmová (4. B) - teorie: 1 trestný bod

Milena Hlubučková, třídní učitelka 4. A