Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.loi@cbjdorblezsz1i
Novinky na e-mail:
Domů - Pohár Rozhlasu v Jablonci nad Nisou

Pohár Rozhlasu v Jablonci nad Nisou

16.květen 2018

4. 5. a 11. 5. se naše škola zúčastnila atletické soutěže družstev Pohár Rozhlasu, a to v kategoriích 6. – 7. a 8. - 9. třídy. Chtěli bychom pochválit především kategorii 6. – 7. tříd, kde nemáme sebemenší problém žáky motivovat a nominovat na soutěž. To se nedá říci o některých ze starších ročníků. Je to velká škoda, kazí tím práci učitelů a snahu ostatních žáků na umístění v týmové soutěži! Postup do krajského kola nám unikl, ale žákyně a žáci dosáhli dílčích úspěchů v jednotlivých disciplínách. Často obsadili stupně vítězů, dokonce danou disciplínu vyhráli. Gratulujeme všem, kteří s chutí reprezentovali.

Kompletní výsledky zde: http://online.atletika.cz/vysledky/35317

                                 http://online.atletika.cz/vysledky/35316

Jan Lufinka