Domů - Okresní kolo ve vybíjené - dívky

Okresní kolo ve vybíjené - dívky

27.duben 2018

Ve čtvrtek, 19. dubna 2018, se konalo v městské hale v Jablonci nad Nisou okresní kolo ve vybíjené. Turnaje se účastnila děvčata třetích až pátých tříd.

Naši školu reprezentovaly tyto žákyně:

4. třída: Daniela Polcerová, Tereza Malinová, Sofie Zlatušková, Rozálie Procházková, Rozálie Řezáčová, Andrea Burkoňová, Tereza Voláková, Nadiya Ursta, Sofie Charvátová, Ema Šefrová,

5. třída: Natálie Hudská, Radka Svárovská, Barbora Farbárová, Anna Giang Nguyenová.

V turnaji proti sobě bojovalo pět škol: ZŠ Vrkoslavice, ZŠ Liberecká, ZŠ Rychnov, ZŠ sportovní Tanvald a naše ZŠ Železný Brod Školní.

Naše děvčata prvně hrála ve veliké hale a hned první zápas se sportovní ZŠ Tanvald. Mnoho barevných čar způsobilo občasnou dezorientaci a ztrátu míče. O rok starší dívky z páté sportovní třídy Tanvald naše dívky porazily. V ostatních třech zápasech naše děvčata podala skvělé výkony a třikrát zvítězila. Dokázala porazit i Libereckou ZŠ v kratším limitu než je sedm minut.

Děvčata získala 2. místo a za rok se pokusí získat metu nejvyšší. Fotografie najdete zde.

Děkujeme všem za reprezentaci.

Milena Hlubučková