Domů - Okresní kolo v přehazované - SLZŠ Junior

Okresní kolo v přehazované - SLZŠ Junior

25.únor 2019

Ve středu 20. února 2019 se konalo v Jablonci nad Nisou na ZŠ Liberecká okresní kolo v přehazované - SLZŠ Junior. Jedná se o celostátní soutěž základních škol. Letos proběhl 1. ročník - 2018/2019.

Žáci a žákyně 5. A sehráli tři zápasy, které musely být zakončené dvěma vítěznými sety. Všichni hráli s plným nasazením proti ZŠ Desná, ZŠ Liberecká a ZŠ Rychnov. Po tvrdém boji, hlavně proti ZŠ Desná, vyhráli všechny tři zápasy a obsadili první místo s postupem do krajského kola. Pro naši školu získali kvalitní volejbalový míč.

Krajské kolo se bude konat 28. února 2019 ve sportovní hale ZŠ  Liberec, Dobiášova 85, Liberec 6. Držme jim všem palce.

Naši školu reprezentovali:

Andrea Burkoňová, Daniela Polcerová, Tereza Malinová, Rozálie Řezáčová, Sofie Zlatušková, Rozálie Procházková, Dominika Matiko, Bohdan Pachomov, Richard Abraham, Tomáš Jegr

Děkujeme.

Třídní učitelka 5. A Milena Hlubučková