Domů - Okresní kolo atletického trojboje všestrannosti

Okresní kolo atletického trojboje všestrannosti

18.červen 2017

V úterý 13. června 2017 se konalo v Jablonci nad Nisou na stadioně Střelnice okresní kolo ATLETICKÉHO TROJBOJE VŠESTRANNOSTI. Z naší školy se ho zúčastnili žáci a žákyně 1. - 5. ročníku, kteří byli nejúspěšnější v oblastním kole. Do krajského kola postupují dva žáci a jedna žákyně.

Vojtěch Šimek
ze 2. A, který se umístil na 1. místě a zároveň byl vyhlášen za nejvšestrannějšího trojbojaře druhých tříd v okrese.

Rozálie Daníčková ze 2. A se umístila na 3. místě a též bude reprezentovat naší školu v krajském kole.

Bohdan Pachomov ze 3. A se umístil na 1. místě a zároveň byl vyhlášen za nejvšestrannějšího trojbojaře třetích tříd v okrese.

Řada dětí se umístila v první desítce:

Bartoloměj Bernt – 6. místo
Adam Beier – 8. místo
Josef Šimek – 7. místo
Sofie Zlatušková – 5. místo
Andrea Burkoňová – 8. místo
Daniel Mihalo – 8. místo
Natali Drobná – 5. místo
Viktorie Březnová – 6. místo
Vasyl Ursta – 5. místo
Josef Kurfiřt – 8. místo
Ondřej Hušek – 9. místo
Šárka Morávková – 10. místo

Všem dětem děkujeme za reprezentaci naší školy a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole, které se bude konat 20. června 2017 na stadioně Ludvíka Daňka v Turnově. Na fotografie ze soutěže se můžete podívat zde.

Milena Hlubučková