e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Domů - O pohár starosty - ZŠ Školní obsadila dvě první místa

O pohár starosty - ZŠ Školní obsadila dvě první místa

11.říjen 2019

V pátek 27. října 2019 se v Železném Brodě konal již 4. ročník turnaje O pohár starosty města. Tentokrát k florbalu přibyl ještě futsal a výsledky z obou sportovních her se sčítaly. Naše výběry prvního a druhého stupně získaly shodně první místa. Druhý stupeň svedl vyrovnané bitvy se soupeři a o umístění rozhodly až penalty. První stupeň prošel soutěží, jako nůž máslem a zvítězil jednoznačně.

Všem, kteří reprezentovali ZŠ Školní, gratulujeme a přejeme mnoho sil a štěstí do dalších soutěží.

Starší kategorie 6. - 9. třída: Podzimek Matyáš, Kadlec Daniel, Rathouský Bedřich, Petrovtsiy Yuryi, Matiko Ivan, Michaler Štěpán, Kurfiřt Josef, Ursta Vasyl, Mihalo Daniel, Pachomov Bohdan.

Mladší kategorie 1. - 5. třída: Šimek Vojtěch, Šimek Josef, Michel Saad Gobran Samuel, Sedlák Jan, Knap Jan, Skrbek Sebastian, Daněk Matyáš, Ducháček Miroslav, Večerník Karel.

Jan Lufinka