Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Naše škola soutěžila v piškvorkách

Naše škola soutěžila v piškvorkách

19.listopad 2019

Začátkem listopadu se naši osmáci a deváťáci zapojili do celorepublikové soutěže pIšQworky a účastnili se oblastního kola, které proběhlo v Turnově. V každé ze tříd si vybrali 5 nejlepších hráčů a ti pak tvořili družstvo. V Turnově tedy naši školu reprezentovala 4 družstva, z nichž nejlepší skončilo v semifinále. Jedná se o družstvo 9. A ve složení Vojtěch Kopecký, Matěj Hlavnička, Monika Pejchalová, Jan Sochor a Lucie Vilímková. Gratulujeme k úspěchu!

Za reprezentaci školy děkujeme i dalším účastníkům, což jsou: Matěj Udatný, Richard Horna, Michal Jegr, Filip Lhota a Filip Řezáč z 9. B, Šárka Morávková, Eliška Bartošová, Emilly de Winter, Roman Konovshiy a David Ouhrabka z 8. A, Markéta Špačková, Miroslava Kopalová, Barbora Rezlerová, Martin Roštejnský a František Šilhán z 8. B.

Přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích!