Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Míša Kopalová na republikovém finále OVOV v Brně

Míša Kopalová na republikovém finále OVOV v Brně

11.říjen 2019

Sazka Olympijský víceboj je největší školní sportovní projekt v České republice. Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy. ZŠ Školní Železný Brod se již dlouhodobě zapojuje do tohoto projektu a každoročně pořádá v tělocvičnách školy okresní kolo. Pravidelně postupujeme s družstvem a jednotlivci do kola krajského, které se koná ve Stráži pod Ralskem. Na republikové finále do Brna se letos v jednotlivcích probojovala Míša Kopalová (v kategorii 2008). Olympijský víceboj je zde rozdělen do dvou soutěžních dnů a skládá se z deseti disciplín: sprint na 60 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, vytrvalost na 1000 m, kliky, sed-lehy, přeskoky přes švihadlo, shyby, trojskok, hod medicinbalem. Míša obsadila na republikovém finále ve své kategorii 23. místo.

Děkujeme za reprezentaci, gratulujeme a přejeme další krásné sportovní výsledky.


Sportu zdar! Jan Lufinka