Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Matematická olympiáda 2020 - 5. a 9. ročník

Matematická olympiáda 2020 - 5. a 9. ročník

16.únor 2020

Ani letos nechyběli naši žáci 5. a 9. tříd na matematické olympiádě konané koncem ledna v Jablonci nad Nisou. Školu reprezentovali tři žáci z 9. B – Michal Jegr, Filip Řezáč a Filip Lhota. Nejlépe z nich si vedl Michal Jegr, který získal pěkné 14. místo.

Z šesti páťáků byl ve velké konkurenci nejlepší Jan Sedlák (5. B) na 18. místě, který získal dostatečný počet bodů, aby se stal úspěšným řešitelem této soutěže. Také další žáci Miroslav Ducháček, Ema Fidlerová, Stanislav Pachomov, Artemij Cilo a Jan Truhlář sbírali na soutěži cenné body a zkušenosti, aby mohli v dalších ročnících svoji účast v okresním kole zopakovat.

Všem děkujeme za reprezentaci školy a přejeme i nadále hodně zábavy s matematikou!

Kabinet matematiky